کفش ایمنی mega 3m ساخته شده از طلا برای ورزشکاری معروف

بهبود راحتی در یک کفش ایمنی mega 3m وقتی کفی مناسب ندارد چگونه است.

هر روز، پاهای ما بدون اینکه متوجه باشیم تلاش زیادی می کنند. آنها گرانبهاترین متحدان ما هستند، در طول پیاده روی روزانه، در فعالیت های ورزشی یا در ایستادن طولانی مدت.

اغلب ممکن است این اتفاق بیفتد که پاهای ما خسته شوند. برخی از ما این احساس را “عادی” می دانیم. با این حال راه حلی وجود دارد که می تواند پاهای ما را تسکین دهد.

به آنها راحتی ای که شایسته آن است بدهد: پوشیدن کفی های مناسب. اگرچه نامرئی هستند، اما در SIDAS آنها را ضروری می دانیم.

شاید شما در حال حاضر برخی را پوشیده اید؟ یا در مورد آنها شنیده اید، اما نمی دانید که آیا به آنها نیاز دارید یا خیر؟ انواع مختلفی از کفی ها برای رفع نیازهای هر نوع پا و فعالیت وجود دارد.

ما از توماس آرنو، متخصص پا در مرکز ارتوپدی ورزشی SIDAS خواستیم تا کمی در مورد این موضوع روشن کند و مزایای آنها را درک کند.

“کفی ها برای همه، برای زندگی روزمره و همه فعالیت های ورزشی هستند. وقتی ما یک کفش کتانی یا هر کفش خیابانی دیگری می خریم، کفی های عرضه شده در قالب استاندارد هستند. اما یک پا منحصر به فرد است و یک کفی استاندارد لزوما برای همه پاها مناسب نیست. .

چگونه بفهمم که آیا به کفی در کفشم نیاز دارم؟

هنگامی که پا به خوبی در کفش تنظیم نشده باشد، باز شدن پیاده روی یا دویدن نمی تواند بهینه باشد. یک کفی مناسب به انتقال بهتر تکیه گاه های پا به سمت کفش شما کمک می کند.

کفی ها دو نیاز اساسی را برآورده می کنند.

-یک نقطه ناراحتی هدفمند را حل کنید. (اگر درد دارید، به شما توصیه می کنیم با یک متخصص مشورت کنید: متخصص پا و متخصص دیگر